BLOG

09.28.2017

Powszechnym rozwiązaniem stosowanym do podświetlenia stopni w schodach jest montaż ściennych opraw w dekoracyjnej prostokątnej lub okrągłej ramie. Dla tych, którzy chcieliby spróbować czegoś nowego, poniżej prezentujemy kilka wybranych inspiracji.

 Powyżej niesamowite s...

09.08.2017

PORÓWNANIE KOSZTÓW DLA DWÓCH ROZWIĄZAŃ:

*na dzień 02.09.217r. dla łazienki o wymiarach 1,7x3,4x2,5m.W obu przypadkach stosujemy wysokiej jakości stelaż podtynkowy do miski WC i odpływ liniowy oraz tą samą umywalkę i zestaw prysznicowy.

ZESTAW nr 1 - droższe płytki,...

09.03.2017

   Od paru lat na rynku dostępne są kolorowe umywalki. Różnią się między innymi materiałem, kształtem oraz powłoką (mat lub poler). Idealnie nadają się do łazienek dla najmłodszych, a także tych, które potrzebują „zastrzyku” koloru.  

Cielo

Simas

Art Ceram

Hidra

C...

09.02.2017

     Łazienka oraz kuchnia to pomieszczenia pochłaniające zdecydowanie większość budżetu przeznaczonego na wykończenie wnętrz. Co zrobić, żeby nasza łazienka wyglądała niepowtarzalnie bez konieczności wydawania kilkudziesięciu tysięcy?

     Warto zastanowić si...

08.25.2017

Do wniosku należy dołączyć:

  • jeden egz. kopii mapy zasadniczej w obowiązującej skali, obejmującej obszar wnioskowanej działki z pieczątką;

  • jeden egz. Kopii mapy zasadniczej z oznaczeniem: granic terenu objętego wnioskiem, obszaru, na który planowana inwestycja b...

07.14.2017

  1. Rezerwacja mieszkania umożliwia zablokowanie sprzedaży lokalu na okres zazwyczaj 7 dni. W tym czasie rezerwującemu przysługuje pierwszeństwo kupna. W celu podjęcia decyzji należy dokonać wizji lokalnej, jeżeli budowa jest na etapie, który to umożliwia.

  2. Dalszym...

Na co zwrócić uwagę…

1. Rozplanowanie układu funkcjonalnego stanowi podstawę do właściwej aranżacji, dlatego też wspominamy o tym w pierwszym punkcie. Nie chodzi tu tylko o samą  lokalizację wyposażenia, ale i o zastosowanie najkorzystniejszych rozwiązań umeblowania, wp...

03.27.2017

Działamy prokonsumencko, aby każdy klient był zadowolony ze współpracy z nami. Nasze zaangażowanie potwierdza uzyskany przez sklep dbg DESIGNS Certyfikat Dbałości o Prawa Konsumenta.

03.25.2013

Najlepiej projektuje się, kiedy efekty naszej pracy spotykają się z uznaniem. Mowa tu przede wszystkim o satysfakcji naszych klientów. Miło nam powiadomić, że w dniu dzisiejszym zostaliśmy    także    docenieni    przez    jury    konkursu:    "Dom nowoczesny", którego...

Please reload

ZIELONA GÓRA

ul. S. Moniuszki 8D/44

BIELSKO-BIAŁA

ul. Prosta 43

+48790452216      

info@dbgdesigns.pl

©2010 Studio projektowe: dbg DESIGNS. Wszelkie prawa zastrzeżone

  • Facebook - Black Circle
  • YouTube - Black Circle
  • Pinterest - Black Circle
  • Instagram - Czarny Krąg